Слухати

До онука Мустафи Джемілєва в Криму прийшли з ФМС і хочуть його забрати

02 лютого 2016 - 11:47
За словами Мустафи Джемілєва, мати поки що не віддає хлопця
До онука Мустафи Джемілєва в Криму прийшли з ФМС і хочуть його забрати / Новини на Громадському радіо

До Ерола Абдулжелілова, 21-річного онука Мустафи Джемілєва, який приїхав на канікули до Криму, прийшли співробітники Федеральної міграційної служби Криму і хочуть його забрати у відділок. Інформацію підтвердив «Громадському радіо» в ексклюзивному телефонному коментарі народний депутат Мустафа Джемілєв. 

«Мы сейчас разговаривали с его матерью, непонятно, что там происходит. Мать не отдает его. Конкретно не говорят, в чем он обвиняется. Он на каникулы приехал. Ну видимо такая форма давления», — розповів Мустафа Джемілєв.

За його словами, онук знаходився в Криму приблизно два тижні. Родина проживає у смт Щебетовка (біля Феодосії). Сам хлопець навчається за кордоном. 

«Проверка документов. Хотя если проверка документов, зачем его увозить в  ФСБ? Они его хотят туда забрать. Пока непонятно, что там происходит. Сейчас туда отправится представитель Меджлиса», — додав нардеп.

 

Сейчас неизвестные люди забирают из дома Эрола Эрол Абдулжелилов из его дома, в Щебетовке! Это внук Мустафы Джемилева

Опубліковано Leylâ Yaşlavskaya 2 лютого 2016 р.
 

Сегодня, около 10 часов утра, в дом Эльзары Абдулжелиловой в селе Щебетовка (возле Коктебеля), на двух машинах явились к…

Опубліковано Leylâ Yaşlavskaya 2 лютого 2016 р.
 

Буквально только что, когда начали фотографировать машину, собрались и уехали

Опубліковано Leylâ Yaşlavskaya 2 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+