Слухати

Главі поліції Дружківки дали орден, а Аброськін розкритикував його роботу

02 лютого 2016 - 11:44
У Дружківці нагородили орденом «За заслуги перед містом» главу місцевої поліції. Після цього керівник поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін розкритикував роботу відділку
Главі поліції Дружківки дали орден, а Аброськін розкритикував його роботу / Новини на Громадському радіо

artem_kryshchenko.jpg

Артем Крищенко / «Громадське радіо»
Артем Крищенко
«Громадське радіо»

На сесії міської ради 28 січня мер Дружківки Валерій Гнатенко вручив орден «За заслуги перед містом» керівнику місцевого відділення поліції Артему Кріщенку. Зокрема, мер наголосив, що ця нагорода — за вагомий внесок у дотримання правопорядку, розкриття та попередження злочинів. Після чого Кріщенко подякував за таку оцінку роботи і повідомив присутнім, що залишає посаду. За його словами, він йде на підвищення по службі до Маріуполя.

За кілька днів після нагороди до Дружківки приїхав керівник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін і дав свою оцінку роботі міської поліції — незадовільну. Так, за статистикою січня: зареєстровано 66 кримінальних проваджень, розкрито 4, з них жодного тяжкого злочину. При цьому штат укомплектований майже повністю — 99 співробітників. Нерозкритими з минулого року залишаються 8 з 11 розбоїв, 16 з 31 грабежа, понад  400 крадіжок.

«При повному штаті такі результати — неприпустимі. До цього призвела низька організація роботи та роль керівника. Сьогодні ми шукаємо кандидата на цю посаду. Протягом тижня тут працюватиме група з главку. Вже за тиждень за результатами по кожному з керівників відділення буде прийняте відповідне рішення», — наголосив генерал Аброськін.

В середині січня під будівлею поліції також відбувся мітинг активістів, які вимагали розслідування справ, пов’язаних з дружківськими сепаратистами. Тоді керівник поліції Артем Кріщенко говорив, що кримінальні провадження порушено, але доказів достатньо немає, розслідування нині проводять харківські колеги. На посаді начальника Дружківського відділення поліції Артем Кріщенко працював з липня 2014 року.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+