Слухати

Майже 100 поранених бійців АТО лікуються у закладах Міноборони, 18 — за кордоном

02 лютого 2016 - 09:59
Всього на цей час реабілітаційне лікування пройшли близько 1950 учасників АТО
Майже 100 поранених бійців АТО лікуються у закладах Міноборони, 18 — за кордоном / Новини на Громадському радіо

Наразі на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 96 військовослужбовців Збройних Сил України, поранених в ході АТО. Про це на брифінгу повідомила підполковник Оксана Гаврилюк, передає прес-центр Міністерства. 

За її словами, 18 поранених українських військовослужбовців проходять лікування за кордоном. Із них 13 — у Німеччині, 4 — у США та один — у Польщі.

Також 79 військовослужбовців Збройних Сил України проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Всього на цей час реабілітаційне лікування пройшли близько 1950 учасників АТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+