Слухати

«Прокурор пише з граматичними помилками!» — Корбан на суді по апеляції

02 лютого 2016 - 13:19
На початку засідання прокурори подали клопотання про виклик до суду заступників головного лікаря Інституту імені Амосова для з’ясування суттєвих обставин щодо стану здоров’я підозрюваного
«Прокурор пише з граматичними помилками!» — Корбан на суді по апеляції / Новини на Громадському радіо

Апеляційний суд Києва продовжує розгляд скарги захисту на рішення судді Дніпровського райсуду столиці Миколи Чауса про тримання під вартою Геннадія Корбана, повідомляє прес-служба партії «Укроп». 

Наразі Геннадій Корбан перебуває всередині скляної конструкції, яка замінює клітку.

 

Головуючий на засіданні Апеляційного суду Києва з розгляду скарги на арешт Геннадія Корбана суддя Денис Масенко запропон…

Опубліковано Yevheniya Kravchuk 2 лютого 2016 р.
 

Адвокати Геннадія Корбана Оксана Томчук та Олександр Лисак заперечують проти задоволення клопотання прокуратури про викл…

Опубліковано Yevheniya Kravchuk 2 лютого 2016 р.

31 жовтня Корбана затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу. Тоді слідчий Генеральної прокуратури Микола Макєєв на брифінгу повідомив, що Корбану вручено підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу: створення злочинної організації, привласнення коштів в особливо великих розмірах, викрадання людей, громадських та політичних діячів та викрадення автомобільного транспорту. Корбан усі звинувачення відкидав.

28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду міста Києва Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про взяття Геннадія Корбана під варту на 60 діб.

26 грудня на чергове засідання у справі Геннадія Корбана його привезли з лікарні до суду на «швидкій». Тоді суддя Чаус продовжив арешт підозрюваного. 

В той день адвокат автомайданівців Роман Маселко заявив, що суддя Чаус до цього пропустив «по хворобі» засідання у Вищій Раді юстиції, де розглядалось питання з переслідування автомайданівців. Через місяць адвокат Маселко заявив, що засідання ВРЮ по судді Чаусу пройшло так, ніби винні не судді, а потерпілі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+