Слухати

Співробітникам фіскальної служби надаватимуть статус учасника бойових дій

02 лютого 2016 - 14:49
Рада схвалила надання статусу учасника бойових дій співробітникам спецпідрозділу «Фантом»
Співробітникам фіскальної служби надаватимуть статус учасника бойових дій / Новини на Громадському радіо

Про це перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан на сторінці у Фейсбук.

«Вітаю колег, які несуть службу в районі проведення АТО. Тільки що народні депутати проголосували за надання статусу учасника бойових дій співробітникам підрозділу «Фантом», — розповів він.

За Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантій соціального захисту деяких категорій осіб з числа учасників антитерористичної операції» проголосували 236 народних депутатів.

 

Вітаю колег, які несуть службу в районі проведення АТО. Щойно народні депутати проголосували за надання статусу учасника…

Опубликовано Сергій Біланом 2 февраля 2016 г.

Законом надається статус учасника бойових дій представникам  рядового і начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення антитерористичної операції центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО в період її проведення, а також визнаються інвалідами війни зазначені особи, які стали інвалідами через зазначені події.

Законом поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» на членів сімей зазначених осіб (зміни до статей 6, 7 і 10 зазначеного Закону). Законом також включений до переліку суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, який, відповідно до чинної редакції відповідної норми, залучається у разі потреби до участі у здійсненні заходів, пов’язаних з попередженням, виявленням, припиненням терористичної діяльності (зміни в частині 3 статті 4 та статті 5 Закону «Про боротьбу з тероризмом»).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+