Слухати

У «ЛНР» заборонили діяльність ломбардів / Новини на Громадському радіо

У «ЛНР» заборонили діяльність ломбардів

02 лютого 2016 - 16:14
Таке рішення пояснюють умовами «військового стану»

«Пропонується встановити тимчасову заборону в умовах воєнного стану на діяльність на території «Луганської Народної Республіки» ломбардів та зобов’язати «Міністерство фінансів «ЛНР»» призупинити видачу спеціальних дозволів на цей вид діяльності», — сказав в ході засідання «Радміну» Євген Березін, який вважає себе «радником голови «Радміну ЛНР»», пише підконтрольне бойовикам інтернет-видання Луганськінформцентр.

Він підкреслив, що доручення про заборону ломбардів було дано Ігорем Плотницьким.

Ольга Тараш, яка називає себе його помічницею, зазначила, що, за останніми даними, дозволів на цей вид діяльності на території «ЛНР» не видавалось. 

На «засіданні» зазначалось, що стосовно підприємців, які працюватимуть «без дозволу», будуть вжиті відповідні заходи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+