Слухати

Захарченко призначив Губарєва в.о. «мера» Ясинуватої? Папір на сайті «ДНР»

02 лютого 2016 - 00:00
Також із паперів, опублікованих на сайті невизнаного державного утворення, виходить, що керувати в Горлівці Олександр Захарченко доручив Станіславу Кіму, а в Єнакієвому - Дмитру Лисенку
 Захарченко призначив Губарєва в.о. «мера» Ясинуватої? Папір на сайті «ДНР» / Новини на Громадському радіо

gubaryev.jpg

Павло Губарєв, один з провідників донецьких сепаратистів / День ТВ
Павло Губарєв, один з провідників донецьких сепаратистів
День ТВ

У файлі PDF, розташованому на сайті http://old.dnr-online.ru, міститься папір, датований 27 січня 2016 року, в якому Павла Губарєва названо виконувачем обов’язків голови адміністрації Ясинуватої. Файл розміщено поруч із іншими файлами, що містять папери за підписом Олександра Захарченка.

Усі призначення іще не оголошені у Донецьку, однак завантажені на сайт. Поруч розміщено файли PDF, у яких ідеться про звільнення попередніх «керівників» Ясинуватої, Горлівки і Єнакієвого.

Папери датовані різними днями, в них указано, що вони діють від моменту підписання.

Зоркема папір про призначення в Горлівку Станіслава Кіма датований 27 січня. Призначення в Єнакієве Дмитра Лисенка датоване ще 13 січня.

Першим про публікацію повідомив у «Фейсбуку» Олександр Чаленко, один з натхненників так званої «Новоросії». Дехто з коментаторів допису непрямо підтвердили призначення.

Павло Губарєв був одним із перших донецьких сепаратистів, котрі 2014 року розпочали кампанію за від’єднання Донецька з прилеглими територіями від решти українських земель. Згодом він був відсторонений з провідних ролей у регіоні і виїхав до Росії. Він опублікував мемуари, в яких повідомив, що саме він допоміг Ігорю Гіркіну (Стрєлкову) проїхати з Росії на українську територію і розпочати збройне захоплення. У книжці сам Губарєв пише, що був вражений жорстокістю, яку сповідував Гіркін.

Влітку 2015 року Губарєва затримав відомий бойовик Арсеній Павлов (Мотрола), нібито за стрілянину у стані наркотичного сп’яніння.

У травні 2015 року Павло Губарєв зробив заяву, ніби він готовий балотуватися у Верховну Раду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+