Слухати

Жителі Ростова впевнені: рубль врятує повернення Криму Україні / Новини на Громадському радіо

Жителі Ростова впевнені: рубль врятує повернення Криму Україні

02 лютого 2016 - 18:56
Жителі російського Ростова-на-Дону вийшли на дозволений владою мирний мітинг, повідомляє телевізійний проект «Настоящее время» від «Радіо Свобода»

«Повернути Крим, припинити підтримувати терористів на Донбасі, можна змінити владу виборним шляхом», — після цього, впевнений організатор акції Станіслав Трутаєв, російський рубль можна буде врятувати.

«Навіть, нешанований мною Олександр Лукашенко сказав: свої землі потрібно обробляти, перш ніж кудись лізти. А у нас, за словами Патріарха, оборонна війна у Сирії виявляється…», — зазначив житель Ростову-на Дону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+