Слухати

Активісти оголошують 6 лютого днем акцій бойкоту російських товарів

03 лютого 2016 - 16:36 197
У соцмережі з'явився відеоролик, завдяки якому активісти намагаються долучити людей до бойкоту російських товарів

Відео містить трагічні моменти, відзняті за 2014-2015 роки, зокрема знущання бойовиків над українськими полоненими, похорони українських військових тощо. 

Активісти також опублікували відео власних акцій протесту. 

«Ми себе змушуємо займатися цією темою, бо розуміємо, що це болючий удар по Кремлю. Особливо нас надихає розвідана інформація про стан справ ворожих компаній після наших акцій і кампаній, в особливості минулого літа. Бойкот-шухер реально дуже сильно тероризує ворожі фінансові тили», — написав у соцмережі один з активістів, боєць АТО, Євген Карась.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що активісти закликали не користуватися заправками від російської мережі.

Раніше в ефірі «Громадського радіо»  представниця Громадянського руху «Відсіч» Катерина Чепура заявила, що формат індивідуального спротиву може бути досить дієвим. Українці, не купуючи товари російського виробництва, завдають фінансових втрат виробникам з Росії, гроші яких можуть йти на фінансування  бойовиків. Водночас Катерина Чепура зауважила, що свідомість громадян, їх обізнаність у належності товарів і послуг російським виробникам, на жаль, ще досі мала.

Водночас политолог, політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач зазначив, що є сенс накладати санкції лише тоді, коли вони приносять більше збитку тій стороні на яку накладаються, а не самій Україні. В даному випадку українська економіка довгий час падала і ця ситуація не є для нас вигідною. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+