Слухати

Десять послів розчаровані відставкою Абромавичуса

03 лютого 2016 - 14:21
Про це йдеться у заяві послів 10 розвинених країн щодо відставки Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса
Десять послів розчаровані відставкою Абромавичуса / Новини на Громадському радіо

«Ми глибоко розчаровані відставкою Міністра економічного розвитку і торгівлі пана Айвараса Абромавичуса, який досяг справжніх результатів у проведенні реформ в Україні», — говориться у повідомленні на сайті посольства Великої Британії в Україні.

Також зазначається, що «впродовж минулого року пан Абромавичус і його професійна команда добились важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні України у відповідність до вимог програми МВФ і сприянні формування більш відкритої та прозорої влади».

Також у заяві представники посольства висловлюють побажання «аби українські лідери відкинули свої дріб’язкові розбіжності, назавжди залишили у минулому корисливі інтереси, що гальмували розвиток країни протягом десятиліть, та активізували проведення необхідних реформ».

Заяву підписали посли Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Швеції, Швейцарії, Великої Британії, США та Японії

Заява послів щодо відставки Міністра економічного розвитку і торгівлі пана Айвараса Абромавичуса.»Ми глибоко розчарован…

Опубликовано British Embassy, Kyiv 3 февраля 2016 г.

Міністр економічного розвитку та торговлі Айварас Абромавичус заявив, що йде у відставку через Ігора Кононенка.

За словами міністра, пише «Українська правда», підконтрольний Кононенку депутат від БПП лобіював своїх людей у «Укрзовнішінформ», підприємство порошкової металургії, Агентство з акредитації України та кілька інших підприємств.

«Кульмінацією цього кадрового свавілля і бажання повного підпорядкування потоків стало бажання мати свого заступника в Міністерстві економіки, який відповідає за «Нафтогаз» та інші державні підприємства», — цитує Абромавичуса видання.

  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+