Слухати

Джамала презентувала новий кліп на пісню про Крим

03 лютого 2016 - 12:39
Співачка порівнює краєвиди Грузії з окупованим Кримом
Джамала презентувала новий кліп на пісню про Крим / Новини на Громадському радіо

Нову відеороботу знято на пісню «Шлях додому» з останнього альбому співачки «Подих».

«Коли я вперше переглянула кліп, у мене защеміло серце — настільки грузинські пейзажі нагадали мені рідний Крим, — зазначила співачка на свої сторінці у Facebook. — У цьому відео фактично немає красивих краєвидів, тому що нашим завданням було показати людину, яка перебуває у внутрішньому пошуку. Ця історія про самотність і повернення до свого коріння, до початку початків», — написала співачка.

«До речі, шлях, який я долаю в кліпі, дуже схожий на мій маршрут з Києва до Малореченське. Коли я вчилася в консерваторії, точно так само їздила до батьків на канікули: метро, поїзд, такий самий старий автобус, а іноді і мотоцикл з коляскою. Наприкінці відео моя героїня говорить «баба» (батько). Це слово дає відчуття спокою, воно повертає мене додому, щоб не відбувалося навколо», — додала Джамала.

#ПРЕМЬЕРА Видеоклип на композицию «Шлях додому»Когда я первый раз посмотрела клип, у меня защемило сердце – настолько …

Опубліковано Jamala | Джамалою 3 лютого 2016 р.

Режисером кліпу виступила Анна Копилова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+