Слухати

Жителі Костянтинівки наполягають на розпуску міськради  / Новини на Громадському радіо

Жителі Костянтинівки наполягають на розпуску міськради

03 лютого 2016 - 21:25
У Костянтинівському суді розпочато розгляд позову громадських організацій, які просять визнати недійсними повноваження міської ради та міського голови

Вони аргументують свою позицію тим, що визначений Конституцією 5-річний термін повноважень закінчився в жовтні 2015 року, а чергові місцеві вибори так і не відбулись.

За словами голови громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля» Олександра Дерека, вони раніше піднімали цю проблему у зверненні до президента, але отримали відписку. Тепер, сподіваються, суд вирішить, хто правий.

Начальник юридичного відділу міськради виконкому Анастасія Боєва, яка представляла інтереси відповідачів у суді, зазначає, що вимоги активістів незаконні:

«З урахуванням вимог закону, я вважаю цей позов необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+