Слухати

Адвокат Савченко оприлюднив розмову її викрадача з так званим «главою ЛНР»

04 лютого 2016 - 10:56
На суді Надія Савченко впізнала Павла Карпова. Підсудна та адвокати стверджують, що саме він вивозив льотчицю з Луганська
Адвокат Савченко оприлюднив розмову її викрадача з так званим «главою ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін на своїй сторінці у Facebook оприлюднив аудиозапис телефонної розмови Павла Карпова (викрадача Савченко) з Валерієм Болотовим (колишнім главою незаконної «ЛНР»). 

«Карпов, организатор перевозки Савченко в РФ, утверждал вчера, что никогда о ней ничего не слышал и тем более не видел до суда. Ну, вот его прослушка переговоров с Болотовым в июне 2014 года по поводу Савченко.

P.S. «Бабушка» это сами знаете какое ведомство…», — написав пан Фейгін.

Обережно, в аудіозаписі присутня нецензурна лексика.

Раніше адвокат Микола Полозов повідомляв, що одним з викрадачів Савченко є Павло Карпов, «відомий в ЛНР тим, що називав себе куратором від президента». 

Також інший адвокат Ілля Новіков опублікував телефонну розмову лідера луганських бойовиків батальйону «Заря» Ігоря Плотницького (зараз так званий глава незаконної «ЛНР») з невідомим на ім’я Сергій. Тобто, за даними СБУ, Надія Савченко о 10.46 вже була в полоні у бойовиків і не могла корегувати вогонь, тому що, за версією слідства, обстріли, під час яких загинули російські журналісти, почалися після 12.00

«Публикую прослушку СБУ телефонов Болотова и Плотницкого. Фоноскопическая экспертиза по голосу звонившего Болотову обсуждать передачу Надежды Савченко «Бабушке» пока не завершена. Предварительно ждем на следующей неделе. Мы склоняемся к тому, что это Павел Карпов. С тем, что Надежда опознала его по фото как человека, руководившего ее вывозом в Россию, это напрямую не связано, опознание в любом случае остается в силе. Вывозом командовал он», — повідомив Новіков. 

«С точки зрения подтверждения алиби Надежды, самая важная запись первая. «Сережа» докладывает Плотницкому, что для него есть сюрприз, взяли бабу-снайпера, пусть собирает прессу и «всю херню». Это происходит в 10:46. До гибели журналистов еще час», — додав він.

Обережно, в аудіозаписі присутня нецензурна лексика.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+