Слухати

Дмитро Ярош зустрінеться з місцевими жителями Краматорська

04 лютого 2016 - 10:30
Учасники зустрічі будуть мати змогу поставити Дмитру Ярошу прямі запитання і висловити своє бачення ситуації та планів на майбутнє
Дмитро Ярош зустрінеться з місцевими жителями Краматорська / Новини на Громадському радіо

5 лютого з 14:00 по 16:00 у Краматорську відбудеться зустріч з депутатом Верховної ради Дмитром Ярошем за адресою вул. Маяковського, 9, БК «Будівельник». Про це повідомляє національний рух політика на сторінці в Facebook.

Учасники зустрічі будуть мати змогу поставити Дмитру Ярошу прямі запитання і висловити своє бачення ситуації та планів на майбутнє.

«Консолідація здорових сил у суспільстві, прагнення до єдності у відстоюванні національних інтересів та у побудові УССД – це те, що ми можемо реально протиставити як політичному, так і ментальному сепаратизму, широке залучення до співпраці Громадських організацій і створення своїх, партійне будівництво, просвітницька робота. Тільки разом ми переможемо!» — пишуть організатори зустрічі.

«Мы хотим объединить людей, которые еще не были в политике, которые являются патриотами, но они не обязательно националисты… Хотим объединить патриотически настроенных националистов, национал-демократов, либералов и других.. Нынешняя ситуация в Украине, которую я все же склонен рисовать в черных тонах, требует всеобщего объединения патриотов разных идеологических взглядов. Так как дальнейшая политическая сепарация общества, а именно этот процесс мы наблюдаем, обрекает нас на поражение. В том числе и в войне», — заявив Дмитро Ярош.

Раніше Дмитро Ярош заявив, що виходить із «Правого сектору» та ініціює створення нового політичного руху.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+