Слухати

Кононенко пропонує Абромавичусу спільно пройти детектор брехні / Новини на Громадському радіо

Кононенко пропонує Абромавичусу спільно пройти детектор брехні

04 лютого 2016 - 16:02
Перший заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» заявив про зняття з себе повноважень на період розслідування заяви, яку оприлюднив Айварас Абромавичус

Перший заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» заявив про зняття з себе повноважень Першого заступника Голови фракції на період розслідування  заяви, яку оприлюднив Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус, про це повідомляє прес-служба партії «Солідарність».

«Щодо ситуації, яка склалася  і висунутих на мою адресу обвинувачень Міністром економічного розвитку паном Абромавичусом маю зробити наступну заяву: вчора мною подано  і офіційно зареєстровано заяву в Національне Антикорупційне Бюро щодо обвинувачень на мою адресу, з проханням провести об’єктивне розслідування і покарати винних. Друге, я пропоную і наполягаю, разом з паном Абромавичусом пройти детектор брехні щодо висунутих ним обвинувачень. І третє.  Я прийняв рішення зняти з себе повноваження Першого заступника Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді на період розслідування і прошу фракцію мене підтримати в цьому рішенні”, — заявив Ігор Кононенко.

Нардеп Єгор Соболєв написав, що як Голова Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, надасть на комітеті слово Айварасу Абромавичусу, аби він оприлюднив факти корупції в державних підприємствах.

 

О четвер наступного тижня ми готові надати скільки треба часу Айварасу Абромавічусу на нашому парламентському комітеті д…

Опубліковано Єгором Соболєвим 4 лютого 2016 р.

Тим часом Мустафа Найєм написав, що на черговому зібранні фракції БПП депутати сперечалися стосовно цього питання.

Мы снова громко спорили на заседании БПП. Руководству фракции почему-то все время хочется провести водораздел между теми…

Опубліковано Mustafa Nayyem 4 лютого 2016 р.

Журналістка Олена Яхно написала на своїй сторінці у соцмережі про те, що тепер керівником фракції ймовірно має стати Мустафа Найєм.

Кононенко сложил с себя полномочия первого заместителя главы фракции.Теперь, по идее, его место должен занять Мустафа #здобули

Опубліковано Оленою Яхно 4 лютого 2016 р.

Журналіст Богдан Кутєпов написав, чому Мустафі Найєму і Сергію Лещенко не варто виходити з фракції, як цього вимагають деякі люди.

 

Чого стільки недалеких людей вимагають від Mustafa Nayyem, Сергій Лещенко та інших порядних депутатів гордо вийти з БПП?…

Опубліковано Bohdan Kutiepov 4 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+