Слухати

На Донбасі встановлять дві телевежі, щоб відновити мовлення у зоні АТО / Новини на Громадському радіо

На Донбасі встановлять дві телевежі, щоб відновити мовлення у зоні АТО

04 лютого 2016 - 16:35
У Маріуполі пройшов брифінг радника міністра інформаційної політики в зоні АТО Олександра Бригинця щодо відновлення мовлення в зоні АТО і про хід моніторингової місії міністерства

Він повідомив, що в цьому місяці вийде в ефір Донецької області радіо «Голос Донбасса». На це виділено шість частот навколо Донецька. Крім того, будуть встановлені дві телевежі і посилений сигнал для мовлення на тимчасово непідконтрольні території України.

Два пакета з шести каналів з Волновахи подаються до Донецька, також нещодавно кілька цифрових українських каналів були спрямовані на Донецьк. Для кожної з двох нових вишок поставлена ​​задача мовлення на Донецьк або Луганськ.

Бригинець зазначив, що часто у людей у Донецькій і Луганській областях, які бачать передачі центральних каналів, виникає відчуття, що вони живуть в різних країнах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+