Слухати

Нові маршрути руху тролейбусів у Луганську

04 лютого 2016 - 11:03
Через обвал 15-метрової тротуарній частини шляхопроводу в районі заводу імені Пархоменка в Луганську рух транспорту по мосту заборонено, а організація руху міського транспорту змінена.
Нові маршрути руху тролейбусів у Луганську / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє самопроголошена «адміністрація» міста.

Через даний шляхопровід проходять маршрути: №№ 111; 118; 119; 126; 132; 133; 137; 155; 167; 183; 187; 197.

Тепер з центру міста у бік кварталів Мирний і Південний, а також селища Ювілейний ці маршрути пройдуть по вулицях: Радянська ‒ Леніна ‒ Т. Рибаса ‒ Кірова ‒ А. Ліньова ‒ кільце кв. Гайового.

У зворотному напрямку: кільце кв. Гайового ‒ вул. А. Ліньова ‒ вул. Кірова ‒ вул. Т. Рибаса ‒ вул. Леніна ‒ через залізничний вокзал на вул. В. Пятьоркіна ‒ вул. Радянська ‒ (ринок Пархоменка).

Для маршрутів № 133 і № 155, які прямують у бік східних кварталів: вул. А. Ліньова ‒ вул. Кірова ‒ вул. Т. Рибаса ‒ вул. Шевченко ‒ Красна Площа ‒ вул. Котельникова ‒вул. Коцюбинського ‒ вул. Лермонтова ‒ вул. Радянська (СК «Динамо»).

Нагадаємо, вчора біля ринку Пархоменка у Луганську обвалилась пішохідна частина мосту, рух по ньому призупинено.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+