Слухати

Тука дав «ще один шанс» пішохідному переходу у Станиці Луганській

04 лютого 2016 - 14:09
Голова Луганської обласної військво-цивільної адміністрації Георгі Тука мав намір закрити пішохідний пункт перетину лінії розмежування у Станиці Луганській
Тука дав «ще один шанс» пішохідному переходу у Станиці Луганській / Новини на Громадському радіо

За його словами, завадили цьому військові.

«Ранком було прийняте рішення про закриття. Проте, військові і прикордонники запропонували дати «ще один шанс», аби не створювати зайвих незручностей для цивільного населення», — написав він.

Він підкреслив, що він вважає за потрібне закрити пішохідний перехід, в той же час дотримується думки, що приймати таке рішення необхідно спільно.  

 

Щодо переходу в Станиці.Я був і залишаюсь прихільником закриття в випадку найменьшої загрози з боку терористів! Наймень…

Опубликовано Георгій Тукой 4 февраля 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+