Слухати

У 2016 р. рівень злочинності на Донбасі знизився — інфографіка від поліції

04 лютого 2016 - 14:17
Поліція підконтрольного українській владі Донбасу порівняла кількісні характеристики злочинності Донеччини в мирний час, в час активних військових дій і період «припинення вогню»
У 2016 р. рівень злочинності на Донбасі знизився — інфографіка від поліції / Новини на Громадському радіо

Головне управління Національної поліції у Донецькій області порівняло кількісні характеристики злочинності Донеччини в мирний час (січень 2014 роки), в час активних військових дій (січень 2015 року) і період «припинення вогню» (січень 2016 року). Про це написав голова облуправління МВС В’ячеслав Аброськін, який також розмістив інфографіку від управління.

12 418 891_1 536 969 026 595 766_4 196 580 457 214 910 321_o.jpg

Інфографіка / ГУ НП у Донецькій області
Інфографіка
ГУ НП у Донецькій області

«Терористи і бойовики «ДНР», велика кількість незаконної зброї, здавалося б, все це не могло не спровокувати зростання числа загальнокримінальних злочинів. І дійсно, обсяги вилучення зброї та боєприпасів непорівнянні з подібними характеристиками мирного часу. Як і незрівнянною є кількість нарядів, які здійснюють охорону громадського порядку і об’єктів інфраструктури. Щодня задіяний 631 співробітник поліції. Це дозволяє більше працювати над профілактикою злочинів і потім вже над розкриттям, якщо такі трапляються» — написав він.

Ми могли б захлинутися від хвилі насильства, якби була відсутня злагодженість дій між підрозділами Національної поліції Донеччини, Національної гвардії, ВСУ. Наявність зовнішнього ворога і загрози життю мирних жителів змусили консолідувати наші зусилля із забезпечення миру на своїй території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+