Слухати

У Криму в мечеті роздали тексти про терпимість для читання перед намазом

04 лютого 2016 - 20:08
В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» Лєнур Іслямов повідомив, що цей текст у Криму вже читали перед п'ятничним намазом
У Криму в мечеті роздали тексти про терпимість для читання перед намазом / Новини на Громадському радіо

По усіх кримських мечетях роздали тексти для примусового читання перед п’ятничним намазом. Про це повідомляє Лєнур Іслямов, він опублікував у соцмережі текст, який, за його словами, «забороняє татарам боротися за власну свободу» і є повчанням від ФСБ.
 
В ексклюзивному коментарі «Громадському радіо» Лєнур Іслямов повідомив, що цей текст у Криму вже читали перед п’ятничним намазом.  За його словами, текст про те, що «не потрібно чинити спротив і треба знаходити хороше в тому, що прийшла Росія». 

«Написано, чтобы все терпели, что не нужно сопротивляться, нужно находить хорошее в том, что Россия пришла, и жить там спокойно и счастливо. Мол, не надо ни в какие батальйоны вступать, никакие блокады делать. И вообще, нужно найти себя в себе. То есть найдите свою улитку и сидите там. То есть не может быть у нас никакой священной войны за освобождение Родины. Это такая-вот психология терпимости», — заявив Іслямов.  

За словами Іслямова, це роздали кожному іммаму (головній людині в мечеті — прим. авт.), щоб читали це перед намазом щоп’ятниці, та іммами приїжджають на материкову територію, щоб сказати, що вони цього не робитимуть. 

«У нас целыми городами выходят иммамы, по 5-6 человек с мечети выходят, приезжают сюда, чтоб сказать, что они этого делать не будут. Они говорят «Мы во всем этом принимать участия не будем». Откуда у нас эти бумаги? Они нам приносяти говорят «Мы этим заниматься не будем. Потому что мы считаем, что, то, что делает муфтий, мы должны бороться за собственную независимость. Мы должны вернуть Украину в Крым»», — ділиться Іслямов. 

Він не зміг назвати кількість людей, які виступили з категоричною заявою проти такої фетфи (повчання). 

«Можно сказать, что муфтия сейчас никто не поддержал, потому что никто не пойдет против собственного народа».

12 654 471_1 563 154 570 675 691_5 487 248 426 919 396 200_n.jpg

Текст для читання перед намазом / Л. Іслямов
Текст для читання перед намазом
Л. Іслямов

 

Это то что раздают всем иммам , для принудительных , чтений перед пятничным намазом , в Крыму . Теперь , как видим , п…

Опубліковано Ленуром Ислямовим 4 лютого 2016 р.

Міла Мороз для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+