Слухати

У трьох містах на Луганщині не буде води до шостого лютого / Новини на Громадському радіо

У трьох містах на Луганщині не буде води до шостого лютого

04 лютого 2016 - 10:39
У Свердловськ, Ровеньки, Молодогвардійськ і ряд селищ Краснодонського району подача води призупиняється до 6 лютого через ремонтні роботи на Новосвітлівському і Ольховському магістральних водоводах

Про це пише підконтрольний «ЛНР» інтенет-ресурс Луганськінформцентр з посиланням на «МНС «ЛНР».

«У зв’язку з ремонтними роботами на Новосвітлівському і Ольховському магістральних водоводах діаметром 800 мм буде припинена подача води на Молодогвардійську насосну станцію 3-го підйому. В зв’язку з цим буде скорочена подача води споживачам у містах: Свердловськ — 100%, Ровеньки — 100%, Молодогвардійськ — 100%, а також в ряд селищ Краснодонського району — Новосвітлівку, Огульчанськ, Білоскелювате, Самсонівку, Краснодон, Енгельсове, Широкий», — йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що орієнтовний час входження в робочий режим — до 8.00 6 лютого 2016 року.

Зазначені міста перебувають під контролем «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+