Слухати

Молоді журналісти з України у Відні виступили у підтримку Варфоломеєвої

05 лютого 2016 - 15:40
Молоді журналісти з Украіни, які беруть участь у спільному російсько-украінському семінарі, організованому у Відні Представником ОБСЄ з питань свободи медіа, закликали звільнити з полону Варфоломеєву
Молоді журналісти з України у Відні виступили у підтримку Варфоломеєвої / Новини на Громадському радіо

Про це з Відня повідомляє  перший секретар Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Молоді журналісти з Черкас, Миколаєва, Івано-Франківська та Одеси висловили свій протест проти позбавлення волі колеги.

«Збір та поширення інформації журналістом не є злочином», — наголошує фотограф з Черкас Ігор Єфімов.

Учасники семінару у Відні зазначають, що вони підтримують зусилля Національної Спілки журналістів України, Незалежної медіа-профспілки України та Союзу журналістів Росії, які раніше прийняли заяву солідарності на підтримку звільнення Марії Варфоломеєвої.

Подібну заяву у зв’язку з річницею арешту нещодавно поширили Міжнародна та Європейська федерації журналістів, пише Томіленко.

9 січня виповнився рік, як Марія Варфоломеєва утримується під арештом у Луганську. Численні заклики української та міжнародної медіаспільноти до тих, хто утримує в полоні Марію Варфоломеєву, до сьогодні не подіяли.

 

 

Молоді журналісти з Украіни, які беруть участь у спільному російсько-украінському семінарі, організованому у Відні Предс…

Опубликовано Sergiy Tomilenko 5 февраля 2016 г.

 

Про звіл’нення Марії Варфоломеєвої клопотали представники Луганської регіональної спілки журналістів. Вони звертались з відкритим листом до Ірини Геращенко. У свою чергу уповноважена президента з питань мирного врегулювання конфлікту на сході України Ірина Геращенко на переговорах у Мінську також торкалась необхідності звільнення з полону Марії.

Пізніше сам Сергій Томіленко, в ефірі «Громадського радіоhttp://hromadskeradio.org/» заявив, що з Марією Варфоломеєвою утрачений зв’язок

Також українські журналісти звернулись до Родіона Мірошника, який називає себе «радником голови «ЛНР» (у минулому — депутат обласної ради, Заслужений журналіст України), з проханням посприяти визволенню дівчини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+