Слухати

Справа обвинувачуваного в державній зраді депутата з Криму готова до суду

05 лютого 2016 - 17:37
У прокуратурі Автономної Республіки Крим розповіли — досудову справу щодо затриманого колишнього севастопольського депутата Володимира Галича завершено
Справа обвинувачуваного в державній зраді депутата з Криму готова до суду / Новини на Громадському радіо

Для ознайомлення кримінального провадження матеріал відправлений захисникам підозрюваного. Володимира Галича звинувачують у державній зраді.

«28 січня оголошено про завершення досудового розслідування та надано матеріали кримінального провадження для ознайомлення. Ця особа звинувачується у двох злочинах особливої тяжкості — це, перш за все, державна зрада, а також дії, направлені на зміну територіальної цілісності України. Санкція статті передбачає позбавлення волі в одній (справі, — ред.) до 15 років, інша санкція статті передбачає також до 15 або довічне позбавлення волі», — розповідає заступник прокурора АР Крим Петро Коваленко.

volodymyr_galych_0_0_0.jpg

Володимир Галич / «Громадське радіо»
Володимир Галич
«Громадське радіо»

22 вересня минулого року на кордоні з окупованим Кримом у районі Каланчака затримали екс-депутата Володимира Галича, який підтримав анексію півострова і Севастополя. Він повертався до Криму зі своєю сім’єю з Черкаської області. За словами заступника прокурора Криму Петра Коваленка, у підозрюваного кілька захисників:

«Йде процес ознайомлення. Ця особа (Володимир Галич, — ред.) на сьогоднішній день має три захисника, тобто три адвоката. Ця особа депутат Севастопольської міської ради був чинним депутатом і 11.03 голосував за прийняття так званої декларації про незалежність АРК та міста Севастополя. Це перший епізод, коли він підтримав неправомірні дії, і другий — він 17.03.2014 року підтримував рішення ВР Криму про «незалежність» Криму та створення так званої Республіки Крим, а також статус міста Севастополя федерального значення і приєднання до складу РФ. І 10.06 приймав участь безпосередньо в голосуванні, як представник суб’єкта федерації, а не як громадянина України, і представник органу державної влади України».

Усього прокуратура Автономної Республіки Крим, яка після анексії півострова працює в Києві, розшукує 58 депутатів Севастопольської міської ради 6 скликання. Володимир Галич — другий затриманий прокуратурою кримський депутат.

Айсель Сафіна з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+