Слухати

У ВР пройшла година Уряду: Яценюк пропонує рухатися далі разом

05 лютого 2016 - 11:33
Кабмін піде у відставку у повному складі, якщо у ВР буде прийнято таке рішення, заявив Яценюк
У ВР пройшла година Уряду: Яценюк пропонує рухатися далі разом / Новини на Громадському радіо

Таку заяву в парламенті зробив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, під час так званої години Уряду. 

«Ми всі прийшли однією командою, і ми будемо працювати далі однією командою і якщо буде прийнято рішення про те, що ця команда повинна бути змінена, ми підемо всі разом але ми будемо боротися до останнього… Ми будемо боротися за країну. Не хочете боротися, біжіть з поля бою, а ми будемо робити свою роботу», — заявив Яценюк.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що особисто приймав рішення про всіх непопулярних реформ, у тому числі про підняття тарифів. При цьому він розумів усю політичну відповідальність.

Депутат від БПП Мустафа Найєм у своєму виступі заявив, що Яценюк «тримає країну в заручниках».

«Ви зараз ходите частіше на Банкову, ніж сюди, але тут вам потрібна підтримка, ви у нас вимагаєте підтримки своїх законопроектів, бюджету і позиції. Питання до вас дуже простий, ви сказали, що ви будете боротися за Україну, але насправді ви зараз виглядаєте не набагато краще ніж Азаров, який говорив, що «я — це Україна». Ви боретеся за пости, ви боретеся за те, щоб залишитися в цьому Кабінеті міністрів, ви зробили заручником власних амбіцій всю країну «, — заявив Найєм. 

Коментар депутатки Вікторії Войцицької:

 

Мій виступ сьогодні під час години Уряду був коротким: Уряд у відставку!Тепер картинка дня: виступ Прем’єра про боротьбу за країну… Зверніть увагу на вираз обличчя Спікера пана Гройсмана.

Опубліковано Victoria Voytsitska 5 лютого 2016 р.

 

Коментар депутатки Олени Сотник:

 

Прем’єр-міністр в опозиції до Парламенту. Кожне слово обман й маніпуляція! Чи є майбутнє у цього «партнерства»?! не бачу майбутнього для збереження цього Уряду.

Опубліковано Lena Sotnyk 5 лютого 2016 р.

 

Дивитись трансляцію можна за посиланням.

«Громадське радіо» також передавало, що вчора на вечірньому екстреному засіданні уряду міністр інфраструктури Андрій Пивоварський,керівник МОЗ Олександр Квіташвілі, міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та міністр інформаційної політики Юрій Стець заявили, що відкликають заяви про відставку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+