Слухати

Українська команда закінчила фільм про виконавицю замаху на Леніна

05 лютого 2016 - 10:42
Держкіно прийняло завершений український фільм «Моя бабуся Фанні Каплан», про учасницю російського революційного руху, яка відома, головним чином, як виконавиця замаху на життя Леніна
Фаня Каплан //

Державне агентство України з питань кіно прийняло завершений український фільм Олени Дем’яненко «Моя бабуся Фанні Каплан». Про це в соцмережі повідомив глава Держкіно Пилип Іллєнко. 

Сьогодні прийняли новий завершений виробництвом фільм «Моя бабуся Фанні Каплан» Олени Демьяненко! Вітаю авторів, акторі…

Опубліковано Philip Illienko 4 лютого 2016 р.

«Моя бабуся Фанні Каплан» — історична мелодрама режисерки Олени Дем’яненко. Історія журналістського розслідування, пов’язаного з таємницею щоденника Фані Каплан. Фанні Юхимівна Каплан — учасниця російського революційного руху, відома, головним чином, як виконавиця замаху на життя Леніна. Олексій Девотченко — російський актор, який грав роль Леніна, — загинув минулого року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+