Слухати

Українська команда закінчила фільм про виконавицю замаху на Леніна

05 лютого 2016 - 10:42
Держкіно прийняло завершений український фільм «Моя бабуся Фанні Каплан», про учасницю російського революційного руху, яка відома, головним чином, як виконавиця замаху на життя Леніна
Українська команда закінчила фільм про виконавицю замаху на Леніна / Новини на Громадському радіо

Державне агентство України з питань кіно прийняло завершений український фільм Олени Дем’яненко «Моя бабуся Фанні Каплан». Про це в соцмережі повідомив глава Держкіно Пилип Іллєнко. 

Сьогодні прийняли новий завершений виробництвом фільм «Моя бабуся Фанні Каплан» Олени Демьяненко! Вітаю авторів, акторі…

Опубліковано Philip Illienko 4 лютого 2016 р.

«Моя бабуся Фанні Каплан» — історична мелодрама режисерки Олени Дем’яненко. Історія журналістського розслідування, пов’язаного з таємницею щоденника Фані Каплан. Фанні Юхимівна Каплан — учасниця російського революційного руху, відома, головним чином, як виконавиця замаху на життя Леніна. Олексій Девотченко — російський актор, який грав роль Леніна, — загинув минулого року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+