Слухати

За місяць на Донбасі загинуло 42 російських військовослужбовці, — розвідка

05 лютого 2016 - 14:49 328
Головне управління розвідки Міноборони України порахувало бойові втрати військовослужбовців РФ зі складу 1 та 2 Армійських Корпусів військ на Донбасі за останній місяць

Головне управління розвідки Міноборони України порахувало бойові втрати військовослужбовців РФ зі складу 1 та 2 Армійських Корпусів військ на Донбасі за останній місяць. Під час боїв загинули 42 військовослужбовці РФ, розповів представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький. 

«Починаючи з січня по сьогоднішній день це 42 особи, які підтверджені», — повідомив він.

За даними ГУР, за 2015 рік на території України зі складу 1 та 2 армейских корпусів загинуло 627 осіб, отримали поранення різних ступенів 2155 осіб.

z2yerlpwdke.jpg

Вадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України / Громадське радіо
Вадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України
Громадське радіо

«Складно визначити, чи вони діючі військовослужбовці, чи службовці запасу. Або найманці, чому, тому що в більшості випадків вони, військовослужбові першого і другого корпусів, прибувають на нашу територію за легендою, під новими прізвищами і іменами, ідентифікувати таких осіб дуже тяжко. Це необхідно провести колосальну роботу по ідентифікації цих осіб з різних джерел», — розповів Скібіцький у коментарі «Громадському радіо».

За словами Скібіцького, перший і другий армійський корпуси — це реально бойові підрозділи, які живуть, здійснюють свою діяльність згідно з тими настановами і бойовими документами, які існують у Російській Федерації. Показник проведення заходів бойової підготовки — це якраз один з критеріїв, по якому кажемо, що це дійсно підготовлені підрозділи, — заявив Скібіцький.

Також у ГУР повідомляють, як бойовики самі обстрілюють підконтрольні їм території.

«Спецпідрозділи (під командуванням, — ред.) Грогиша здійснюють такі заходи, які спрямовані на обстріл саме своїх військ. Для того, щоб спонукати у відповідь вогонь. Дуже активно застосовується так званий ГРАД П — це реактивна система залпового вогню, установка, яка дозволяє здійснювати одиночний пуск ракети. Вона активно використовується зараз. Як правило, це може бути здійснено на нашій території. Розвідувальна група проникає на нашу територію, здійснює обстріл Луганська або Донецька, після цього звинувачується Україна у протиправних діях і недотриманні Мінських угод», — розповів розвідник.

За його словами, якщо такі диверсійні групи виявляються, то вони знищуються.

«І от втрати, які я назвав, 42 особи, значна частка цих втрат від бойових зіткнень з нашими підрозділами», — додав він. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+