Слухати

Біля Попасної, де триває розмінування, військові запобігли терактові / Новини на Громадському радіо

Біля Попасної, де триває розмінування, військові запобігли терактові

06 лютого 2016 - 14:51
Військовослужбовці Збройних Сил України неподалік Попасної затримали автомобіль, який пересувався в «сірій зоні» в районі, де проводилося розмінування та відновлення ЛЕП

У штабі АТО зазначають, що роботи з розмінування та відновлення у «сірій зоні» проводяться лише за домовленості між сторонами конфлікту, під пильним наглядом представників СЦКК та спостерігачів ОБСЄ.

«У день, коли було затримано автомобіль, роботи з відновлення ЛЕП проводитися не могли, адже не було відповідного запиту», — повідомляють у штабі.

Автівка їхала з боку тимчасово непідконтрольної території. При її огляді військові виявили вибухівку, засоби підриву та протитанкову міну, підготовлену для встановлення таким чином, щоб її неможливо було знешкодити. 

«Арсенал було підготовлено для чергової кривавої провокації, з метою скомпрометувати Україну», —  йдеться у повідомленні.

Військові пояснюють, що протитанкову міну планувалося встановити під опорою ЛЕП:

«На ній мали б підірватися українські сапери разом з робітниками, які б проводили відновлювальні роботи. А в ідеалі — представники місії ОБСЄ. У подальшому планувалося надати цій події широкого розголосу, з метою звинуватити Україну в мінуванні об’єктів інфраструктури та зриві Мінських домовленостей».

 

 

Військові попередили черговий теракт бойовиківВійськовослужбовцями Збройних Сил України неподалік Попасної було затрим…

Опубликовано Прес-центр штабу АТО 6 февраля 2016 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+