Слухати

На базі платформи «Ізоляція» відкрилась виставка, присвячена переселенцям

06 лютого 2016 - 11:26
На базі платформи «Ізоляція» відкрилася виставка «Відновлення пам'яті». Виставка присвячена українцям, які змушені покинути свої будинки на Донбасі через бойові дії та виїхати з окупованого Криму
На базі платформи «Ізоляція» відкрилась виставка, присвячена переселенцям / Новини на Громадському радіо

Участь у виставці взяли художники зі сходу України та Криму: Олена Булигіна (Стаханов, Луганська обл.), Андрій Достлєв (Брянка, Луганська обл.), Лія Достлєва (Донецьк), Катерина Єрмолаєва (Донецьк), Сергій Захаров (Донецьк), Еміне Зіятдінова (Крим), Віктор Корвік (Донецьк), Марія Куликовська (Керч), Юлія Полуніна-Бут (Сімферополь), Марина Фролова (Севастополь) і арт-група Krolikowski Art (Донецьк, Севастополь).

«Це шматок кімнати, звичайний житловий інтер’єр, крісло, торшер, якісь шпалери, все носить відбиток якоїсь життя. За вікном вид Донецька, вікна виходять на набережну Кальміуса», — розповідає про свою інсталяції Сергій Захаров.

Виставка «Відновлення пам’яті» триватиме до 4 березня за адресою Київ, вулиця Набережно-Лугова, 8, 2 поверх.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+