Слухати

Студенти Польщі створили відео про Донецьк на пісню Джамали «Шлях до дому» / Новини на Громадському радіо

Студенти Польщі створили відео про Донецьк на пісню Джамали «Шлях до дому»

06 лютого 2016 - 16:40
Ролик починається з видів мирного Донецька: набережна Кальміусу, терикони на горизонті, Донецький аеропорт, залізничний вокзал з висоти пташиного польоту

Втім, мирні замальовки, як низка спогадів, змінюються «жахами» війни: звуки пострілів, розривів снарядів, будівлі у вогні, руїни аеропорту, загиблі люди і зруйновані будівлі, пише perecelenec.com.ua.

Зазначається, що всі кадри відео — спогади переселенки знаходиться в тисячах кілометрів від рідного Донецька.

Цей проект був виконаний студентами першого курсу міжнародного університету школи дизайну і проектування «School of Form». Ідея та її реалізація належать Олені Волощук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+