Слухати

На кримськотатарську газету «Avdet» написали скаргу з вимогою її закрити / Новини на Громадському радіо

На кримськотатарську газету «Avdet» написали скаргу з вимогою її закрити

07 лютого 2016 - 15:22
Автор заяви на газету вважає, що "діяльність даної газети в сучасному Криму є нонсенсом, а сама газета є п'ятою колоною в прихованій формі висловлюючи інтереси Меджлісу"

На електронну адресу газети «Avdet» прийшла копія скарги в прокуратуру Криму від імені Рустема Хаялі, котрий представився доктором історичних наук, в якій він вимагає «провести детальну перевірку газетних шпальт і закрити цю газету раз і назавжди», — пише видання на своєму сайті.

Редакція газети повідомляє, що з 1 квітня 2015 року «позбавлена ​​можливості повноцінно виходити в друк і поширюватися по підписці, оскільки не дивлячись на неодноразові спроби отримати реєстрацію в рамках російського законодавства, кожен раз отримувала відмови».

06_02_2016_ugroza_1.jpg

Фото з редакційної скриньки /
Фото з редакційної скриньки

Автор заяви на газету вважає, що «діяльність даної газети в сучасному Криму є нонсенсом, а сама газета є п’ятою колоною в прихованій формі висловлюючи інтереси Меджлісу, так би мовити працюючи тихою сапою».

Так починається лист заявника до Наталії Поклонської:

«На тлі світового розвитку російського Криму, в умовах політичної стабільності ще є сили, які прагнуть повернути історію назад. Таким прикладом служить газета «Авдет», яка ніколи не висловлювала інтереси кримських татар, а була рупором Меджлісу протягом 30 років.
Ще недавно редакція газети, як і вся багаторічна діяльність були спрямовані проти Росії на розпалювання нетерпимості до росіян і інших народів». 

В той час в газеті зазначають, що в різні роки публікували матеріали цього автора Рустема Хаялі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+