Слухати

Мустафа Джемілєв отримає орден «За досягнення у боротьбі з фашизмом в Росії»

08 лютого 2016 - 10:11
Серед українців такими орденоносцями стали «кіборг» Рахман – майор ЗСУ Андрій Гречанов, а також льотчиця Надія Савченко
Мустафа Джемілєв отримає орден «За досягнення у боротьбі з фашизмом в Росії» / Новини на Громадському радіо

Лідера кримських татар Мустафу Джемілєва нагородять орденом «За досягнення у боротьбі з фашизмом в Росії».

Про це повідомляє «Крим. Реалії».

55 895a7b3b9d0_dzhemilev.jpeg

Мустафа Джемілєв / joinfo.ua
Мустафа Джемілєв
joinfo.ua

Ініціатором нагородження стала Міжнародна коаліція «Стоп фашизм у Росії». Згідно з анонсом, нагородження відбудеться в понеділок 8 лютого в Українському кризовому медіацентрі в Києві.

Коаліція заснувала орден «За заслуги в боротьбі з фашизмом в Росії», яким нагороджуються військовослужбовці за героїзм, проявлений у боротьбі з фашизмом у Росії, а також вищі посадові особи і політичні діячі. Серед українців орденоносцями стали «кіборг» Рахман – майор ЗСУ Андрій Гречанов, а також льотчиця Надія Савченко.

Раніше повідомлялося, що суд окупованого Росією Сімферополя заочно заарештував Мустафу Джемілєва і оголосив у федеральний розшук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+