Слухати

На Луганщині знову запрацювали старі шляхи контрабанди, — Тука

08 лютого 2016 - 19:46
На питання, чи це може бути у місті Щастя голова Луганської ВЦА попросив «не провокувати»
На Луганщині знову запрацювали старі шляхи контрабанди, — Тука / Новини на Громадському радіо

На зустрічі з народними депутатами з МФО «Єврооптимісти» голова Луганської ВЦА Геогій Тука заявив, що рівень контрабанди в області знову виріс. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова. 

«За останні півроку рівень зменшився, але за моїми оперативними даними за останній місяць він почав зростати. Будемо вживати певні заходи. Почали працювати старі шляхи, які до цього були перекриті», — повідомив глава Луганщини. 

Які саме шляхи поставок контрабанди знову запрацювали, пан Тука не уточнив: «Я не можу про це говорити. Перекриємо – розповімо».

На питання, чи це може бути у місті Щастя голова Луганської ВЦА попросив «не провокувати». 

225 286 763_0.jpg

Георгій Тука / Громадське радіо
Георгій Тука
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+