Слухати

На суді свідчить російський слідчий, який допитував Савченко у Воронежі

08 лютого 2016 - 11:19
В Донецький суд Ростовської області, де відбувається процес по справі Надії Савченко, для надання свідчень з'явився свідок Дмитро Маньшин — старший слідчий з особливо важливих справ Слідчого комітету
На суді свідчить російський слідчий, який допитував Савченко у Воронежі / Новини на Громадському радіо

Саме він, як розповідала Савченко, допитував її у Воронежі. Фото та відеозйомку заборонили. Про це повідомляють журналісти із залу засідання: 

В горсуд Донецка лично пришёл следователь СК РФ Дмитрий Маньшин, который вёл дело Савченко. Видео и фотосъёмку его запретили.

Опубліковано Vladislav Ryazantsev 8 лютого 2016 р.

 

Надія Савченко почала допит слідчого, передає Медіазона

Раніше адвокат Ілля Новіков повідомив, що суд дозволив допитати слідчого, який, за версією захисту, сфабрикував справу Савченко. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+