Слухати

Переселенці з Донбасу заявили про створення Української народної ради

08 лютого 2016 - 13:27
17-го лютого у Верховній Раді будуть громадські слухання про проблеми ВПО за участі профільних комітетів і Кабміну
Переселенці з Донбасу заявили про створення Української народної ради / Новини на Громадському радіо

Вимушені переселенці вимагають свого представницького органу і заявили про створення Української народної ради Донеччини та Луганщини. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив політолог та автор «Маніфесту про створення Української народної ради Донеччини та Луганщини» Станіслав Федорчук. 

Представницький виборний орган ради Донеччини та Луганщини буде складатися з числа осіб, які стали вимушеними переміщеними особами.

casaf1zw8aaudwo.jpg-large.jpeg

Станіслав Федорчук / Громадське радіо
Станіслав Федорчук
Громадське радіо

«Українські громадяни Донеччини та Луганщини, які виїхали з окупованих територій, мусять стати новою суспільною силою, яка буде дієво та ефективно обстоювати українські інтереси, незалежно від нинішнього місця проживання. Виключно громадські організації не здатні задовольнити всіх інтересів та прав українських переміщених осіб, тому ми оголошуємо про ініціативу заснування Української народної ради Донеччини та Луганщини, як представницького органу, до якого може увійти кожен громадянин України, який має статус внутрішньо переміщеної особи та готовий засвідчити свою непричетність участі в т.зв. «референдумі», а також не брав участі в колаборантських військових утвореннях (Заява про непричетність)», — йдеться у Маніфесті

Першим кроком Української народної ради Донеччини та Луганщини є заклик до особистої реєстрації внутрішньо переміщених осіб в якості членів УНРДЛ та участь у виборах речників УНРДЛ у місцевих громадах за місцем теперішнього проживання. З числа місцевих членів будуть делегуватися представники для представлення УНРДЛ у всі представництва органів влади, написали маніфестанти. 

Також Станіслав Федорчук повідомив, що 17-го лютого у Верховній Раді будуть громадські слухання про проблеми ВПО за участі профільних комітетів і Кабміну. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+