Слухати

Ти будеш гнити в українській тюрмі, — Савченко до слідчого РФ

08 лютого 2016 - 12:39
Слідчий Маньшин майже на всі питання він відповідає або «я не пам'ятаю», або «дивіться матеріали справи», або «це не має відношення до справи», передають журналісти
Ти будеш гнити в українській тюрмі, — Савченко до слідчого РФ / Новини на Громадському радіо

Слідчий СК РФ Дмитро Маньшин, якого захист Надії Савченко називає його головним фальсифікатором справи, приїхав сьогодні до Донецька (РФ) на процес під охороною. Його допитувала спочатку Савченко, потім адвокати Ілля Новіков та Марк Фейгін. 

Про це повідомляє журналіст Радіо Свободи Антон Наумлюк, присутній на суді. 

За його словами, Маньшин майже на всі питання він відповідає або «я не пам’ятаю», або «дивіться матеріали справи», або «це не має відношення до справи».

«Суддя його відверто прикриває, по суті, не дозволяючи адвокатам продавлювати питання про процесуальні порушення», — написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

Марк Фейгін заявив, що «суд намагається свідомо захистити свідка, який ухиляється від відповідей, і діє в інтересах обвинувачення». 

«Обстановка в суді дуже напружена. Савченко, перед перервою на обід, кричить Маньшину: «Ти будеш сидіти в українській в’язниці, поки не згниєш!». Слідчий пішов мовчки, опустивши голову», — передає Антон Наумлюк. 

Следователь СК РФ Дмитрий Маньшин, который приехал сегодня в Донецк на процесс по делу Надежды #Савченко. Защита и сама …

Опубліковано Anton Naumlyuk 8 лютого 2016 р.

Як повідомляло раніше «Громадське радіо», сьогодні на суді свідчить російський слідчий, який допитував Савченко у Воронежі.

 

Фото: Антон Наумлюк

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+