Слухати

У Краматорську та Слов'янську запрацювала патрульна поліція

08 лютого 2016 - 12:17
Міста розділені на зони, кожну з яких буде патрулювати автомобіль групи швидкого реагування. Час виїзду на виклики громадян скоротився до 5-8 хвилин
У Краматорську та Слов’янську запрацювала патрульна поліція / Новини на Громадському радіо

У понеділок, 8 лютого, патрульна поліція почала роботу в Краматорську й Слов’янську Донецької області. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Нацполіції у Донецькій області.

У Краматорську й Слов’янську патрулюватимуть п’ять груп швидкого реагування, які раніше працювали у тестовому режимі. Міста розділені на зони, кожну з яких буде патрулювати автомобіль групи швидкого реагування.

«Робота груп у тестовому режимі вже продемонструвала позитивні результати — за першу добу не було скоєно жодного вуличного злочину, час виїзду на виклики громадян скоротився до 5-8 хвилин», — йдеться у повідомленні. 

Автомобілі патрульних оснащені радіостанціями й GPS-трекерами, які дозволяють ефективно управляти нарядами.

pm143image005.jpg

Патрульна поліція  / Прес-служба Нацполіції
Патрульна поліція
Прес-служба Нацполіції

pm482image003.jpg

Патруль у Краматорську та Слов'янську / Прес-служба Нацполіції
Патруль у Краматорську та Слов’янську
Прес-служба Нацполіції

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+