Слухати

Біля Алчевська зібралося до 1000 бойовиків — Тимчук

09 лютого 2016 - 10:24
Протягом доби найбільша активність бойовиків на Донбасі фіксувалася в районі Донецька і Горлівки, а також на південь від Донецька і на Світлодарському виступі, пише Тимчук
Біля Алчевська зібралося до 1000 бойовиків — Тимчук / Новини на Громадському радіо

В районі Алчевська — Перевальська протягом останнього тижня знаходиться до 1 000 бойовиків. Про це повідомляє Дмитро Тимчук, публікуючи дані «Інформаційного спротиву». 

«В районі Алчевськ — Перевальськ знаходиться до 1 000 бойовиків (зосереджені протягом останнього тижня). Періодично з числа цього формування висуваються групи бойовиків у напрямку до Брянки, Стаханова. На захід від зафіксовані: район Ломуватка — 10-11 одиниць різноманітної бронетехніки (без танків, в основному БМП-1 і МТ-ЛБ), в районі Алмазне і Калинове — по посиленій роті (по 9-10 одиниць бронетехніки, автотранспорт, вогневі засоби типу 120 -мм \ 82-мм мінометів, ЗУ-23-2, до батареї 100-мм МТ-12 «Рапіра»), техніка частково замаскована на позиціях, частково знаходиться на виду (схоже на демонстраційні дії)», — пише Тимчук.

За його словами, в районі Горлівки (сел. Мирний) зафіксована батарея (5 одиниць) 122-мм гаубиць Д-30А бойовиків причепом на марші. Переміщення здійснювалося в сутінках, з великим інтервалом. У Донецьку на Путилівці в посадці зафіксовані танки бойовиків (6 одиниць). Раніше група ІС фіксувала дану танкову групу в приватному секторі перед ДАП-му, тепер вона відведена трохи вглиб позицій терористів.

«Протягом останньої доби найбільша активність бойовиків на Донбасі фіксувалася в районі Донецька і Горлівки, на ряді ділянок між даними н.п., а також на південь від Донецька і на Світлодарському виступі», — зазначив він.

 

Оперативные данные группы ИСНа протяжении последних суток наибольшая активность российско-террористических войск на До…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 8 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+