Слухати

На доставку Савченко на суди з бюджету Росії витрачено 8 млн. грн — адвокат / Новини на Громадському радіо

На доставку Савченко на суди з бюджету Росії витрачено 8 млн. грн — адвокат

09 лютого 2016 - 11:09
Адвокат Надії Савченко Микола Полозов зазначив, що на доставку льотчиці до зали засідань російський народ заплатив 25 млн. рублів

Це близько 8 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Донецький суд Ростовської області дозволив викликати на допит в якості свідка старшого слідчого з особливих справ СК Росії Дмитра Маньшина, якого сторона захисту Надії Савченко підозрює у фальсифікаціях справи.

Вчора «Громадське радіо» передавало, що адвокати Надії Савченко опублікували розмову, під час якої один з учасників, імовірно батько слідчого СК Дмитра Маньшина, розповідає, як його син фальсифікував справу української льотчиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+