Слухати

На Луганщині у 2015 році позбавили статусу переселенця до трьох тисяч людей

09 лютого 2016 - 15:42
 Про це під час прес-конференції заявила директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук
На Луганщині у 2015 році позбавили статусу переселенця до трьох тисяч людей / Новини на Громадському радіо

«За останніми даними, десь в межах трьох тисяч були позбавлені статусу тимчасово переміщені люди через з тим, що їх зафіксували як тих, що не проживають. Це по області дані Міграційної служби, тому що вони вели цей облік», — зазначила Поліщук, повідомляє informator.lg.ua.

За її словами, тепер законодавство не дозволяє проводити перевірки проживання переселенців за вказаною в довідці адресою.

«У законі на сьогоднішній день ця норма скасована, і в даній ситуації ми поки не можемо зрозуміти, як цей контроль буде здійснюватися», — додала Поліщук.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+