Слухати

Прокуратура викликає на допит працівників СБУ, які не виїхали з окупованого Криму

09 лютого 2016 - 14:43
На допит викликають більше 30 колишніх співробітників СБУ
Прокуратура викликає на допит працівників СБУ, які не виїхали з окупованого Криму / Новини на Громадському радіо

Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону викликає на допит військовослужбовців, які не прибули з Криму до нового місця проходження служби. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

«Зважаючи на те, що підозрювані проживають на території тимчасово окупованої АР Крим, поштовий зв’язок з яким відсутній, керуючись ст.ст. 133, 135, 137 КПК України, військова прокуратура Центрального регіону України здійснює виклик підозрюваних шляхом опублікування на сайті повісток про їх виклик до військової прокуратури Білоцерківського гарнізону…», — йдеться у повідомленні. 

Всього, за даними сайту, на допит викликають більше 30 колишніх співробітників СБУ, список можна переглянути тут

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+