Слухати

Слідчий шантажував бійця, аби той дав покази на комбата Семенченка — нардеп / Новини на Громадському радіо

Слідчий шантажував бійця, аби той дав покази на комбата Семенченка — нардеп

09 лютого 2016 - 09:58
Єгор Соболєв написав на своїй сторінці, що сьогодні о 12:00 лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк оприлюднить більше матеріалів про роботу прокуратури в цьому напрямку і реакцію фракції на це

Слідчий прокуратури нібито проговорився, що зібрані вже томи справи проти Семена Семенченко, про це повідомив на своїй сторінці народний депутат Єгор Соболєв. 

«Для цього прокуратура арештувала або викликала на допити не менше 7-ох бійців Донбасу. Схема роботи традиційна: або даєш покази дати на комбата, або обвинувачуємо тебе. Ось фрагмент такої «пропозиції», записаної адвокатом одного з бійців», — написав він і додав відео.

На ньому начебто слідчий пропонує нібито військовому дати покази про незаконність наказів Семенченка.

Інформацію про негласне розслідування без рішення Верховної Ради (як це має бути згідно недоторканності нардепів) підвердив і сам Семен Семенченко, та опублікував повідомлення від Генпрокуратури.

12 698 356_1 090 567 550 978 018_6 376 954 088 941 540 716_o.jpg

Генпрокуратура пише Семенченку / С. Семенченко
Генпрокуратура пише Семенченку
С. Семенченко

Голова фракції «Самопоміч» заявив про «перетворення Прокуратури на бюро політичних замовлень, головне завдання якого здійснювати тиск на «незручних»». 

 

Олег Березюк. Офіційно: Констатуємо факт перетворення Прокуратури на бюро політичних замовлень, головне завдання яког…

Опубліковано Об’єднання «Самопоміч» 9 лютого 2016 р.

Раніше в ЗМІ повідомлялося, що Головна військова прокуратура розслідує справу проти депутата від «Самопомочі» Семена Семенченка про незаконне отримання військового звання. Слідство запевняло, що досудове розслідування встановило, що 13 серпня 2015 року Вишгородський районний військовий комісаріат видав Семенченку «завідомо неправдиве» тимчасове посвідчення офіцера запасу. Прокуратура заявляла, що Семенченко в серпні 2014 року використовував цей підроблений документ для прийняття його на військову службу в резерві у військовій частині №3027 (батальйон «Донбас»).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+