Слухати

У «ДНР» просять заборонити поїздки в Україну ніби через епідемію грипу

09 лютого 2016 - 15:21
Після загибелі більше п’ятисот сорока осіб керівництвом бойовиків публічно заперечується факт епідемії, що не дозволяє ні Україні, ні міжнародній громадськості надати допомогу населенню регіону
У «ДНР» просять заборонити поїздки в Україну ніби через епідемію грипу / Новини на Громадському радіо

За оперативними даними на території так званої «ДНР» продовжується епідемія грипу. Про це на своїй сторінці у Facebook прес-центр штабу АТО

В період з 1 грудня 2015 року по 1 лютого 2016 року в лікувальні заклади з симптомами ОРВІ звернулося близько 175 тисяч осіб, в тому числі близько 4 тисячі дітей. Наразі пік епідемії грипу спостерігається в Амвросієвському та Старобешівському районах, а також в містах Торез, Шахтарськ та Харцизьк, йдеться у повідомленні. 

Через брак ліків та неможливість вчасно отримати медичну допомогу більше, 540 осіб на території незаконної «ДНР» вже померли від грипу та подальших ускладнень. 

Так званий міністр охорони здоров’я В.В. Кучковий звернувся до глави самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка з проханням заборонити жителям підконтрольного бойовикам Донбасу виїжджати за територію незаконної «республіки». 

11 138 093_1 140 330 519 311 086_1 595 060 741 177 717 850_n.jpg

Звернення до лідера бойовиків Олександра Захарченка / Прес-центр штабу АТО
Звернення до лідера бойовиків Олександра Захарченка
Прес-центр штабу АТО

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+