Слухати

У Кривому Розі поліція затримала свого співробітника на хабарі у 140 тис. грн

09 лютого 2016 - 20:02
Під час затримання підполковник Нацполіції вистрілив в себе з травматичної зброї і зараз знаходиться під охороною в лікарні
У Кривому Розі поліція затримала свого співробітника на хабарі у 140 тис. грн / Новини на Громадському радіо

Сьогодні під час отримання хабара в розмірі 140 тисяч гривень в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області управлінням внутрішньої безпеки Національної поліції був затриманий підполковник Національної поліції України. Про це на своєму Facebook повідомила керівниця відомства Хатія Деканоїдзе. 

За її інформацією, він вимагав хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності від людини, яка вирішила звернутися в поліцію із заявою про вимагання. Підполковник поліції був затриманий на місці злочину.

Затримання проходило за участі прокуратури і СБУ, весь процес чітко задокументований. Під час затримання він вистрілив в себе з травматичної зброї і зараз знаходиться під охороною в лікарні, пише голова Нацполіції. 

«Незважаючи на те, що слідство тільки почалося, я вважаю за необхідне зробити цю інформацію публічною — тільки так можна продемонструвати наше прагнення до очищення поліції від корупціонерів і хабарників. І я закликаю всіх українців не мовчати, а звертатися до нас, якщо наші співробітники порушують закон», — підкреслила Хатія Деканоїдзе. 

Сегодня при получении взятки в размере 140.000  гривен в городе Кривой Рог Днепропетровской области управлением внутренней безопасности Национальной полиции был задержан наш сотрудник — подполковник Национальной полиции Украины. Мы установили, что он требовал взятку за непривлечение к уголовной ответственности от человека, который принял решение обратиться в полицию с заявлением о вымогательстве. Подполковник полиции был задержан с поличным. Задержание проходило при участие прокуратуры и СБУ, весь процесс четко задокументирован. Во время задержания он выстрелил в себя из травматического оружия и сейчас находится под охраной в больнице.Несмотря на то, что следствие только началось, я считаю необходимым сделать эту информацию публичной – только так можно продемонстрировать наше стремление к очищению полиции от коррупционеров и взяточников. И я призываю всех украинцев не молчать, а обращаться к нам, если наши сотрудники нарушают закон.

Опубліковано Khatia Dekanoidze 9 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+