Слухати

У Києві канадські лікарі безкоштовно прооперують бійців АТО / Новини на Громадському радіо

У Києві канадські лікарі безкоштовно прооперують бійців АТО

09 лютого 2016 - 17:19
Також допомогу нададуть активістам Майдану

У Києві 19-28 лютого 2016 року канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО, повідомляє Canada Ukraine Foundation.

З такою ініціативою виступила Канадсько-Українська Фундація спільно з урядом Канади. Всі операції будуть безкоштовними. Очікується, що буде прооперовано близько 30-40 пацієнтів.

Уряд Канади виділив 1,2 млн канадських доларів на проведення цієї місії. Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин і рубців.

Будь-який бажаючий поранений може записатися на консультацію за телефонами: +38 095 435 30 33.

 

 

У Києві канадські лікарі безкоштовно прооперують бійців АТО та активістів ЄвроМайдануУ Києві 19-28 лютого 2016 року ка…

Опубликовано Canada Ukraine Foundation 8 февраля 2016 г.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+