Слухати

Золоте — єдина сіра зона, не підконтрольна Україні чи бойовикам — боєць / Новини на Громадському радіо

Золоте — єдина сіра зона, не підконтрольна Україні чи бойовикам — боєць

09 лютого 2016 - 09:25
У прес-центрі штабу сил АТО відзначають, що в разі збільшення кількості провокацій з боку незаконних збройних формувань залишають за собою можливість закрити КПВВ в Лисичанську

Офіцери Прес-центру АТО бачили як функціонує КПВВ Лисичанськ, та ознайомились із ситуацією у населеному пункті Золоте, де розглядається можливість відкриття нового КПВВ, повідомляє Військове телебачення України.

За умови зростання провокаційних обстрілів з боку терористів, з метою убезпечення місцевих мешканців, штаб АТО залишає за собою можливість тимчасового закриття пунктів перетину лінії розмежування, як це відбулось у Зайцевому.

«Золотое 4 — это единственная серая зона, не подконтрольная ни нам, ни сепаратистам. Слева от меня, 400 метров, за этой посадкой уже позиция сепратаистов. Каждую ночь, каждый вечер, и днем часто бывает, как сейчас вы стали свидетелями, они перестреливаются друг с другом. Тут позиции «Всевеликого войска Донского». Так называемые козаки. С кем они воюют — непонятно», — розповів Військовому ТБ боєць.

«До Первомайска 5 км, там, по развед информации, находятся российские подразделения. И насколько я понимаю, именно из-за этого этот город является закрытым. Именно и-за этого, насколько я понимаю, этот город является закрытым, никого из местных туда не пропускают. Да ,время от времени прилетают шальные пули, но макимум это с пулемета и со снайперской винтовки работают. Тяжелого вооружения уже месяца 4 по нам не применяли», — запевнив він.

Чергуючі на КПВВ військові переконані, що пункт пропуску на лінії розмежування вкрай необхідний. У той же час військові повідомили, що хоча інтенсивних обстрілів в їхньому районі не було ще з листопада, але останнім часом на українські позиції на КПВВ Лисичанськ виходили ДРГ бойовиків. У прес-центрі штабу сил АТО відзначають, що в разі збільшення кількості провокацій з боку незаконних збройних формувань залишають за собою можливість закрити КПВВ в Лисичанську.

Раніше «Громадське радіо» передавало повідомлення Туки про те, що «згода бойовиків на відкриття КПВВ біля Золотого несподівана».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+