Слухати

Про розстріляного чеченцями українського полковника зняли фільм / Новини на Громадському радіо

Про розстріляного чеченцями українського полковника зняли фільм

10 лютого 2016 - 08:59
Зі слів очевидців, автівка полковника Євгена Юханова була розстріляна у Дебальцевому під час наступу бойовиків-чеченців, заявив Аброськін

Відео опублікував на своїй сторінці голова управління Національної поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

«Год назад боевики в Дебальцево расстреляли машину полковника Юханова. Погиб боевой товарищ и друг. В канун этой годовщины мы сняли фильм о нем. Собрали воспоминания тех, кто был рядом в те дни с ним. Посмотрите и помяните его добрым словом. Покойся с миром, Евгений Георгиевич!», — написав він на своїй сторінці у соцмережі.

bez_imeni_15.png

Євген Юханов ліворуч /
Євген Юханов ліворуч

У фільму головний поліцейський також давав інтерв’ю, згадуючи про Євгена Юханова. 

«Со слов очевидцев, он был расстрелян во время наступления боевиков, уже чеченцев, когда они вошли в Дебальцево. Его машина была расстреляна», — розповів Аброськін.

 

Год назад боевики в Дебальцево расстреляли машину полковника Юханова. Погиб боевой товарищ и друг. В канун этой годовщины мы сняли фильм о нем. Собрали воспоминания тех, кто был рядом в те дни с ним. Посмотрите и помяните его добрым словом.Покойся с миром, Евгений Георгиевич!

Опубліковано Vyacheslav Abroskin 9 лютого 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+