Слухати

Слідчий сам домислював в обвинувальному звинуваченні факти — Савченко

10 лютого 2016 - 11:56
Прокурори проти детального вивчення документів, які додав до справи слідчий
Слідчий сам домислював в обвинувальному звинуваченні факти — Савченко / Новини на Громадському радіо

У Донецькому міськсуді Ростовської області на засіданні у справі народного депутата України Надії Савченко триває допит слідчого Слідкому РФ Дмитра Маньшина.

Адвокат Фейгін заявив, що підозрює слідчого в участі у фабрикації справи, Надія підтверджує його слова, і говорить про це суду. Прокурори проти детального вивчення документів, які додав до справи слідчий.

Ілля Новіков публікує документи на своїй сторінці.

 

- Маньшин, почему вы провели допрос свидетеля Мирошникова 20 марта, а вызов ему послали 26го?- Это не нарушает УПК.- Это нарушает принцип неопределенности Гейзенберга!

Опубліковано Ильєю Новиковим 10 лютого 2016 р.

Нагадаємо, російське слідство обвинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді після захоплення в полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії, де була передана в «розробку» слідчому Маньшину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+