Слухати

У Харкові дітей-переселенців запрошують на «Тиждень дитячого кіно» / Новини на Громадському радіо

У Харкові дітей-переселенців запрошують на «Тиждень дитячого кіно»

10 лютого 2016 - 15:20
Школярам пільгових категорій покажуть фестивальні, документальні фільми, а також ретрокартини

В середині січня в Одесі відбувся Перший Міжнародний дитячий кінофестиваль «NEXT» 2016. Крім показів та конкурсів, актори, режисери і продюсери організували для дітей майстер-класи. Ініціативу передали Харкову — сюди приїде «Тиждень дитячого кіно», — повідомляє ресурс perecelenec.com.ua.

«Майстер-класи, які проходили на Одеській кіностудії будуть проходити і тут в Харкові, ми відкриємо кіношне закулісся і тут в Харкові. Крім цього, ми покажемо ретроспективу чудових фільмів Одеської кіностудії, і просвітницький показ. Основне наше завдання — формувати свідомість дитини — ростити патріотів », — говорить  директор Одеської кіностудії, президент кінофестивалю «NEXT 2016» Андрій Звєрєв.

Тиждень дитячих фільмів пройде в харківській мережі кінотеатрів «Кіноленд». Щодня буде три сеанси. У 10 і 12 годин — безкоштовні покази для дітей переселенців, інвалідів, сиріт та дітей загиблих учасників АТО. О 14 годині — кіносеанс для всіх бажаючих. У програмі — переможці міжнародного одеського фестивалю «NEXT», а також навчальні документальні та ретро-фільми.

«Присвячені дню народження Тараса Шевченка  — «Експедиція» режисера Коновалова і «Кобзар»Тараса Ткаченка, фільми будуть своєрідними кіноуроками» — додає голова прес-служби кінофестивалю «NEXT-2016» Ольга Щербакова.

Заплановані для юних харків’ян і майстер-класи. Вони зможуть дізнатися, як озвучувати мультфільми, як освоїти бойову хореографію, читати сценарій або вдало пройти кастинг.

«Озвучування мультфільмів, це пізнавально, цікаво, за лаштунками кіно дуже приваблює, дає розвивати фантазію, дозволяє виділитися, розкритися»,  — кіноактор  Олексій Ільвахін.

«Тиждень дитячого кіно» пройде в Харкові з 1 по 6 березня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+