Слухати

Активісти просять гуманізувати умови в СІЗО та тюрмах без виділення коштів

11 лютого 2016 - 13:21
У четвер ініціативна група з 15 активістів мала годинну зустріч з міністром юстиції Павлом Петренком
Активісти просять гуманізувати умови в СІЗО та тюрмах без виділення коштів / Новини на Громадському радіо

Прес-служба міністерства юстиції спростувала інформацію про те, що активісти заблокували в кабінеті міністра Павла Петренка.

«Активісти зараз перебувають у приміщенні міністерства юстиції, вони домовляються про створення робочої групи, зараз в них переговори, все спокійно, тихо. Ніхто нічого не блокував», — зазначили в прес-службі.

Активісти приходили до міністра Петренка з приводу питання реформування пенітенціарної системи, повідомив телефоном «Громадському радіо» активіст «Чорного комітету» Богдан Тицький.

«Ми говорили про те, що дійсно сидить багато невинних, про те, що є проблеми в СІЗО, але немає грошей. Коли ми поставили питання, що немає фінансування на реформування тюрем, немає нормального харчування і є систематичне порушення прав людини, то ми пропонуємо розробити гуманізацію умов», — заявив активіст.

12 661 836_165 877 103 790 575_8 279 689 589 031 098 207_n_0.jpg

Зустріч з міністром / Богдан Тицький
Зустріч з міністром
Богдан Тицький

За його словами, гуманізація умов означає покращення умов без витрачання на це бюджетних коштів.

«Дозволити мобільні телефони, дозволити користуватися плиткою, щоб готувати їжу, дозволити людям принаймні хоча б  самим себе забезпечувати, наскільки вони це можуть. Міністр заявив, що він готовий ввести нас в робочу групу при Міністерстві, яка буде всі ці речі оформлювати і подавати. Всі ці заборони, вони регулюються розпорядженнями міністерства. Ми на це погодились, подивимось тиждень-другий, наскільки це буде працювати», — додав Богдан Тицький.

 

Ми прийшли на зустріч до міністрк Юстиції, як він нам обіцяв, але людей не пропускають!Довелося прориватися з боєм

Опубліковано Богданом Тицьким 11 лютого 2016 р.

Минулої п’ятниці активісти прийшли на прийом до міністра в години, які зазначені на офіційному сайті Мін’юсту, але міністра не було на місці. Зустріч була перенесена на сьогоднішній день, а але вже зранку активістам пропонували перенести розмову на вечір, проте вони не погодилися і стояли на своєму.

Міла Мороз для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+