Слухати

Азовський СРЗ перейде у власність держави, — Жебрівський

11 лютого 2016 - 18:18
Про це 11 лютого на зустрічі з працівниками підприємства в Маріуполі повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляє кореспондент «Громадського радіо»
Азовський СРЗ перейде у власність держави, — Жебрівський / Новини на Громадському радіо

«Тільки тиждень тому прийняте рішення про дострокове розірвання договору аренди і повернення судоремонтного заводу у державну власність. Сьогодні проходить аудит підприємства, буде передача, і я думаю, що напротязі місяця ми маємо запустити мюди новий менеджмент і розпочати серйозні впливи», — розповів Павло Жебрівський.

Майстер докового цеху Дмитро Гончаренко розповів, що проблеми на підприємстві почалися цієї зими через недоплати Метінвесту і приватних фірм з Російської Федерації. За словами заводчанина, мова йде про суму в 9 млн. гривень. Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що питання про погашення боргу Метівестом вже частково вирішено. Він також додав, що після того, як Азовський судноремонтний завод перейде у власність держави, він буде приватизований. До цього часу обов’язок зберегти заробітну плату і робочі місця співробітникам підприємства візьме на себе держава.

«Бачу три напрямки завантаження заводу. Перше — це оборонпром. І тут достатньо серйозні фінансові ресурси виділені на вдосконалення і ремонт військової техніки. І мені до кінця не зрозуміло, чому ми БТРи, БМП маємо таскати в Київ, Житомир у Львів, якщо ми тут — на наших маріупольських та краматорських підприємствах — можемо робити ці ремонти. Є нормальний контакт з Романовим — керівником оборонпрому — і я думаю, що ми знайдемо точки дотику. Є питання сьогодні по Мінінфраструктурі… Третє питанння — експортний потенціал, але на це потрібен більш довший термін», — сказав Жебрівський.

asrz_0.jpg

АСРЗ / «Громадське радіо»
АСРЗ
«Громадське радіо»

Нагадаємо, з 2010 року АСРЗ знаходиться під управлінням керуючої компанії «Маріупольська інвестиційна група» (УК «МИГ»). Договір оренди між АСРЗ і Фондом державного майна на цілісний майновий комплекс достроково розірваний. З цього приводу керівництво компанії судилося з Фондом держмайна.

Іван Атаманов з Маріуполя для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+